Zestaw awaryjny z sypkim sorbentem
Zestaw awaryjny z sypkim sorbentem - HSB 60 - SK2

Zestaw awaryjny z sypkim sorbentem - HSB 60 - SK2

Numer katalogowy: HSB 60 - SK2

337,00 zł
414,51 zł z VAT
W magazynie więcej niż 20 ks
szt.

OPIS PRODUKTU:

Zestaw awaryjny z sorbentami sypkimi przechowywany jest w wytrzymałym pojemniku z tworzywa sztucznego , który zabezpiecza zawartość zestawu przed wilgocią i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a także umożliwia szybką i skuteczną interwencję w przypadku wycieku niebezpiecznych cieczy. Zestaw zawiera uniwersalne sorbenty sypkie o charakterze hydrofilowym i oleofilowym. Potrafi bardzo szybko wchłonąć pozostałości substancji niebezpiecznej z trudno dostępnych miejsc i nierównych powierzchni takich jak wgłębienia i pęknięcia. W zestawie znajduje się również sprzęt do oczyszczania zużytych sorbentów.

ZALETY

Zestaw awaryjny przechowywany jest w wodoodpornej beczce z kodem ÚN do transportu odpadów niebezpiecznych.

UŻYCIE:

Zestaw z sorbentami sypkimi przeznaczony jest przede wszystkim do likwidacji wycieków niebezpiecznych cieczy na drogach , w środowiskach zewnętrznych o chropowatych powierzchniach porowatych , na terenach produkcyjnych i przemysłowych , warsztatach , warsztatach samochodowych , stacjach obsługi oraz we wszelkich zakładach , w których manipuluje się produktami naftowymi . Sorbenty przeznaczone są do sorpcji wszelkiego rodzaju nieagresywnych cieczy , emulsji olejów , tłuszczów i substancji ropopochodnych . Stosując zestaw awaryjny, można zapobiec poważniejszym wypadkom środowiskowym i znaczącym szkodom materialnym.

BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWANIA

Sprzęt ratunkowy musi być zawsze łatwo dostępny i odpowiedni do rodzajów zagrożeń w miejscu pracy. Regularne kontrole ich stanu i kompletności zapewnią, że będą one gotowe na sytuacje awaryjne. Pracownicy powinni być odpowiednio przeszkoleni w zakresie ich prawidłowego użytkowania w celu szybkiego i skutecznego reagowania.

SKŁAD

Ilość    Nr katalogowy    Nazwa
1 szt.    SK 2    Sypki sorbent Spilkleen Plus
1 szt.    PLN 7021    Beczka 60L (PE)
1 szt.    DHS LOSM    Zmiotka i szufelka
1 szt.    DHS NNO    Naklejka na NIEBEZPIECZNY ODPAD
1 opak.    DHS RUCH    Rękawice ochronne
1 szt.    EHS CMG   
1 szt.    EHS CMNA   
1 szt.    DHS 9021    Worek na zużyte sorbenty

Parametry

Vlastnosti

Wysokość
62,8 cm
Rodzaj sorpcji

Rodzaj sorpcji:

określa, do jakich cieczy produkt jest odpowiedni.
uniwersalny
Zdolność sorpcyjna

Zdolność sorpcyjna:

wskazuje objętość wyłapanej cieczy, jaką sorbent może pomieścić.
11 l
Waga
14 kg
UN kod

UN kod:

Kod UN wskazuje, że opakowanie jest w pełni zgodne z badanym typem konstrukcji i spełnia przebadane parametry zgodnie z ADR.
1H2/X100/S/..

Alternatywne produkty