Rozwiązanie Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Stawiamy na bezpieczeństwo w zakładach produkcyjnych i magazynach, do których będziemy dostarczać produkty za pomocą których:

  • chronisz zdrowie swoich pracowników
  • zapobiegasz szkodom materialnym.

Do obu obszarów podchodzimy kompleksowo i odpowiednio proponujemy nasze rozwiązania. Przejrzyj je krok po kroku i upewnij się, że Twoje przedsiębiorstwo jest bezpieczne. Zapobieganie się opłaca.

 

 

Co ci to przyniesie?

Zero obrażeń (z wyłączeniem czynnika błędu ludzkiego), wydajna pracaoszczędność pieniędzy. Na pewno warto wspomnieć o dobrej reputacji Twojej firmy.

 

 

RYZYKO: zderzenie ze sprzętem techniki manipulacyjnej
ROZWIĄZANIE: oddzielenie stref dla pieszych od stref poruszania się sprzętu

W naszym portfolio znajdziesz całą gamę produktów, dzięki którym możesz konsekwentnie oddzielić strefy dla pieszych od stref, po których przemieszczają się sprzęty techniki manipulacyjnej. Należą do nich na przykład bariery i odbojniki lub oznaczenia podłogowe. Możesz być pewien, że zapobiegnie to poważnym obrażeniom.

 

RYZYKO: niedrożna droga ewakuacyjna w przypadku niebezpieczeństwa
ROZWIĄZANIE: wyraźnie oznakowane drogi ewakuacyjnej

Odpowiednie oznaczenia bezpieczeństwa i wyraźnie oznakowane drogi ewakuacyjne są niezbędne dla bezpieczeństwa. Nasi wyszkoleni eksperci chętnie Ci w tym pomogą.

 

RYZYKO: pierwsza pomoc poza zasięgiem
ROZWIĄZANIE: szybki dostęp do środków pierwszej pomocy

Faktem jest, że wypadki się zdarzają, w tym poważne. Często ratownik wdaje się w walkę z czasem. Dlatego niestrudzenie pracujemy nad tym, aby pracownicy mieli jak najszybszy dostęp do pierwszej pomocy na wszystkich działach. Dzięki naszym apteczkom i innym środkom pierwszej pomocy każdy może uratować zdrowie i życie poszkodowanego.

 

RYZYKO: uszczerbek na zdrowiu w wyniku jednostronnego obciążenia
ROZWIĄZANIE: właściwa ergonomia

Nie lekceważymy komfortu pracowników podczas wykonywania ich pracy. Wyniki wielu badań pokazują, że odpowiednia ergonomia nie tylko chroni zdrowie pracowników i podnosi ich komfort, ale także przyczynia się do ich wydajności. Możesz to osiągnąć na przykład za pomocą naszych specjalnych mat antyzmęczeniowych lub narzędzi z ergonomicznymi uchwytami.

 

RYZYKO: rozprzestrzenianie się choroby
ROZWIĄZANIE: środki ochrony osobistej

W pierwszej kolejności wszyscy chcemy się wzajemnie chronić przed rozprzestrzenianiem się możliwej infekcji. Dlatego zawsze staramy się mieć pełny zestaw środków ochrony osobistej.

 

RYZYKO: uszkodzenie mienia
ROZWIĄZANIE: zapobieganie szkodom materialnym

Jak najskuteczniej obniżyć koszty w każdej działalności? Zapobiegając uszkodzeniom mienia. W tym też pomożemy. Zapewnimy Ci środki i systemy, dzięki którym:

  • zabezpieczysz regały i sprzęt magazynowy (bariery ochronne i odbojniki),
  • zapobiegniesz uszkodzeniom linii produkcyjnych,
  • zabezpieczysz rozdzielnie, komputery i inne elementy technologiczne lub
  • zamkniesz miejsca i obszary w których przebiega konserwacja i utrzymanie (LOTO lub bariery mobilne).