Partnerstwo

Partnerstwo


HAPPY END jest partnerem globalnej kampanii ISSA: VISION ZERO

HAPPY END dołączył do globalnej kampanii Global Social Association (ISSA) promującej wizję bezrobotnych o nazwie Vision Zero. Kampania koncentruje się na tworzeniu miejsc pracy, które kładą duży nacisk na zdrowie i bezpieczeństwo w pracy.

Bezpieczne i zdrowe warunki pracy są nie tylko wymogiem moralnym i prawnym, ale są także opłacalne ekonomicznie. Dowodem na to są również międzynarodowe badania dotyczące zwrotu z inwestycji w profilaktykę, zgodnie z którymi każdy dolar zainwestowany w zdrowie i bezpieczeństwo może zwrócić nawet dwukrotnie więcej.

Wspieraj również Vision Zero, możemy wspólnie tworzyć warunki pracy, które przyczyniają się do zdrowia i dobrego samopoczucia pracowników oraz zwiększają rentowność Twojej firmy.

Aby uzyskać więcej informacji: http://visionzero.global


 

HAPPY END jest partnerem Europejskiej kampanii na rzecz zdrowych miejsc pracy

HAPPY END został partnerem nowej kampanii Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy (EU-OSHA) zatytułowanej: Zdrowe miejsce pracy ma niebezpieczne substancje pod kontrolą. Jak sugeruje nazwa kampanii, celem jest podniesienie świadomości na temat niebezpiecznych substancji, ich skutków i promowanie kultury profilaktyki w miejscu pracy.

Nadal prawdą jest, że zbyt wielu pracowników w Europie jest narażonych na działanie niebezpiecznych substancji. Jednocześnie niebezpieczne substancje są przyczyną wielu chorób zawodowych. I to trzeba zmienić.

Dołącz do nas! Razem możemy stworzyć zdrowe, czyste i przyjazne środowisku miejsca pracy.

Więcej informacji: http://healthy-workplaces.eu/cs