Ostrzegawcza i orientacyjna taśma fotoluminescencyjna/czarna
Ostrzegawcza i orientacyjna taśma fotoluminescencyjna/czarna - C38.4990L

Ostrzegawcza i orientacyjna taśma fotoluminescencyjna/czarna - C38.4990L

Numer katalogowy: C38.4990L

780,00 zł
959,40 zł z VAT
W magazynie 4 ks
szt.

OPIS PRODUKTU:

Páska wykonana jest z samoprzylepnej fóry. Koloréwka design fotoluminescencyjnefluorescencjazielony / czarny zwraca uwagę na dopasowanieáskrzyżowaniaów w ciągu dnia. Díky fotoluminescencyjneí właściwościá materiałuá oznakowaniaá emitują światło nawet w słabychý warunkach oświetleniowych. Pozwala to na stádobrą widoczność powierzchni maszyn lub oznaczonych úý niszowych ścieżek.

UŻYCIE:

Znakiýw ochronnycháiáorientacyjnychásłużą do oznaczaniaáúniszáych ścieżek, drzwiáw, wyjśćáśladáw i innychárzeczyáktóreámogłyby zagrozić bezpieczeństwu.Pomagaáwáorientacji, szczególnie w przypadku nagłego upadku, skraca czas ewakuacji, zmienia aacute;ryzyko  

BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWANIA

Prawidłowe rozmieszczenie i regularne sprawdzanie czytelności są kluczem do utrzymania ich skuteczności. Pracownicy powinni być regularnie szkoleni, aby rozumieć znaczenie różnych symboli i instrukcji.

Parametry

Vlastnosti

Materiał
folia samoprzylepna Everglow
Kolor
fotoluminescencyjnefluorescencjazielony / czarny
Szerokość
5 cm
Długość taśmy
25 m
Waga
0,8 kg
Jasność

Jasność:

jasność po 10 minutach
150 mcd/m2
Kierunek pasa

Kierunek pasa:

w przypadku znaków ostrzegawczych z paskami występują warianty prawe i lewe; w przypadku znakowania narożników konieczne jest połączenie obu wariantów.
lewy
Właściwe użycie
pomieszczenia wewnętrzne
Czas trwania-trwałości
2100 minut

Alternatywne produkty