HAPPY END brand

HAPPY END PL

 
SPECJALISTA W ZAKRESIE BEZPIECZEŃSTWA, CZYSTOŚCI I EKOLOGII PRACY

Już od ponad ćwierć wieku niestrudzenie szukamy sposobów, jak poprawić środowisko pracy. Zapewniamy kompleksową gamę produktów i specjalistycznych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa, czystości i ekologii.
Oferujemy ponad 10 000 pozycji związanych z bezpieczeństwem i ochroną, od oznakowania po zapobieganie i likwidację incydentów, przechowywanie płynów, organizację i czystość środowiska pracy oraz ochronę przeciwpożarową budynków.

NASZ ZESPÓŁ

KAŻDY Z NAS JEST W INNY. MIMO TEGO JESTEŚMY ZGRANYM ZESPOŁEM.
 

Naszą misją jest poprawa warunków roboczych pracowników. Znamy naszych klientów i ich potrzeby, dlatego preferujemy indywidualne podejście. Opieramy naszą pracę na wartościach takich jak wiedza, rozwój, integralność i odwaga.


Dlaczego HAPPY END PL
 

PRODUKTY I ROZWIĄZANIA

 
SZUKAMY POWIĄZAŃ. ZAPEWNIAMY KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA.

Oferujemy ponad 10 tys. produktów, które pomagają zwiększyć bezpieczeństwo i usprawnić pracę. Ponadto możemy również zaproponować konkretne rozwiązania Twojego problemu. Wraz z przygotowaniem projektu, montażem i serwisem. Ponadto przeszkolimy Cię w zakresie bezpieczeństwa, czystości i ekologii pracy.

 

Wybór w naszym e-shopie

BEZPIECZEŃSTWO, CZYSTOŚĆ, EKOLOGIA

ZWIĘKSZAMY BEZPIECZEŃSTWO MIEJSC PRACY.

Chronimy ludzi, technologię i budynki.
 

POPRAWIAMY CZYSTOŚĆ I WYDAJNOŚĆ MIEJSC PRACY.

Pomagamy osiągnąć lepszą wydajność pracy i zwiększyć zadowolenie pracowników.
 

OGRANICZAMY RYZYKO ZANIECZYSZCZENIA ŚRODOWISKA NATURALNEGO.

Zapobiegamy awariom środowiskowym. W przypadku awarii skutecznie minimalizujemy jej skutki.

INNOWACJE I EDUKACJA

PRACUJEMY DLA LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI MIEJSC PRACY

Co jest najbardziej wartościowe w naszej firmie? Doświadczenia.Rozmawiamy o nich na naszych szkoleniach i konsultacjach. Nasze porady i wskazówki możesz przeczytać na profesjonalnym blogu. Skąd czerpiemy wiedzę? Z praktyki. W rzeczywistych firmach odkrywamy nowe wyzwania i szukamy nowych sposobów poprawy środowiska pracy.

 

Przepis
Poradnia

PARTNERSTWO

NASI KLIENCI SĄ NASZYMI PARTNERAMI

Zaufanie jest dla nas ważne. Dlatego szukamy klientów, z którymi możemy współpracować długotrwale. I takich miejsc mamy już 6 tysięcy. Podobnie jak dla nas, dla nich ważna jest nieustanna poprawa bezpieczeństwa i jakości środowiska pracy.

 

Referencje
Partnerstwo